Beramkravu transportēšana

Beramkravu transportēšanai ir sava noteikta specifika, tādēļ tās organizēšanai ir nepieciešamas īpašas iemaņas, pieredze un kvalificēta personāla profesionālisms, kā arī specializētas tehnikas pieejamība. Katram pasūtījumam ir nepieciešama individuāla pieeja autotransporta, speciālās tehnikas atlasē, maršruta izstrādē un pat kustības ātruma izvēlē.

Beramkravu atšķirīgā īpašība ir viendabīgums un irdenums. Transportēšanas procesā ir jāievēro noteiktas prasības – nedrīkst pieļaut kravas izbiršanu uz ceļa, un jāizvairās no sīku atkritumu nokļūšanas kravā. Arī pašā kravas pārvietošanas laikā transporta vadītājam ir jābūt īpaši uzmanīgam, lai nepieļautu kravas nobīdi un netraucētu citiem satiksmes dalībniekiem.

Mūsu kompānijas augsti kvalificētie speciālisti, vēl pirms beramkravu pārvešanas etapa, veic detalizētu sagatavošanās darbu, kas sevī iekļauj vissmalkākās nianses, un tādēļ ir gatavi Jums piedāvāt optimālāko loģistikas risinājumu.

Karsta asfalta pārvešana ar tā padošanu asfalta klājējam

Karsto asfalta sajaukumu transportēšana – sarežģīts uzdevums, ko paveikt pa spēkam ir tikai īstam profesionālim. Viens no galvenajiem apstākļiem asfaltbetona materiālu sagatavošanai un pārvadāšanai ir temperatūras režīma ievērošana. Veicot laika aprēķinus karsta asfalta transportēšanai no ražošanas vietas līdz tā uzklāšanas vietai, ir nepieciešams ņemt vērā dažādus apstākļus – transporta plūsmas kustības intensitāti, sastrēgumu skaitu maršrutā, iespējamos tehniskos bojājumus. Visi šie faktori var novest pie asfalta atdzišanas tā saskares vietās ar gaisu vai kravas platformu, kas nelabvēlīgi ietekmēs asfalta seguma kvalitāti. Tāpat, asfalta padošanas laikā, ir nepieciešama pieredzējuša speciālista klātbūtne, lai nesabojātu asfalta licēja uztvērēju un precīzi padotu nepieciešamo daudzumu. Tieši tādēļ darbs ar šāda veida materiāliem tiek uzskatīti par vissarežģītāko un to izpildē nepieciešama augsti kvalificēta pieeja.

Pateicoties lielajai pieredzei šādu kravu transportēšanā, kompānijas VESD speciālisti zina, kā izvairīties no jebkādām problēmām, kas varētu rasties darbā ar karsta asfaltbetona sajaukumiem, un ar īpašu atbildību attiecās pret katru pasūtījumu.

Kuģu izkraušana

Ņemot vērā Latvijas ģeogrāfisko stāvokli, kravu pārvadājumi pa jūru uz šo dienu ir populārākais kravu transportēšanas veids lielos attālumos.

Mūsu kompānija sniedz pakalpojumus kuģu izkraušanai, izmantojot speciālo tehniku, ar tālāku kravas nogādi galamērķī. Mēs garantējam Jūsu kravu piegādi visīsākajos termiņos un nodrošināsim saudzīgu attieksmi un pilnīgu drošību.

Starptautiskie pārvadājumi

Kompānijai VESD ir bagāta pieredze starptautiskajos kravu pārvadājumos. Mēs vienmēr esam gatavi nodrošināt kvalitatīvu kravu transportēšanu jebkuros attālumos visīsākajos termiņos par konkurētspējīgām cenām.

Mūsu augsti profesionālie speciālisti veic detalizētu sagatavošanās darbu, kas sevī ietver vissmalkākās nianses, un vienmēr ir gatavi piedāvāt visizdevīgākos risinājumus starptautisko pārvadājumu loģistikas jomā, kas ļauj ievērojami optimizēt klientu izdevumus.