Par Mums

Par Mums

Transporta kompānija VESD - saliedēta profesionāļu komanda ar ilggadēju un veiksmīgu pieredzi kravu pārvadājumu ar autotransportu jomā. Mūsu uzņēmuma rīcībā ir vairāk nekā 20 kravas automašīnas un mūsu autoparks tiek regulāri atjaunots. Īpaši esam specializējušies beramkravu transportēšanā, karsta asfalta pārvadāšanā ar tā padošanu asfalta klājējam un kuģu izkraušanā.

Lielā pieredze un savs autotransporta parks ļauj mums efektīvi izmantot iestrādātās tehnoloģijas iepriekš minēto kravu transportēšanai un nodrošināt to piegādi visīsākajos termiņos.

Viens no uzņēmuma darbības virzieniem, kas dinamiski attīstās, ir starptautiskie pārvadājumi. Pateicoties organizatoriskajām un tehniskajām priekšrocībām, kā arī personāla augsti profesionālajam darbam, visas kravas tiek piegādātas precīzi noteiktajā laikā, ievērojot visus piegādes nosacījumus un, kas ir ļoti būtiski mūsu klientiem – par nelielām izmaksām.

Mēs mīlam savu darbu un ar lielu atbildību attiecamies pret tā izpildes kvalitāti. Esam lepni par to, ka lielās konkurences un pastāvīgi augošo kvalitātes un pārvadājumu termiņu prasību apstākļos, mūsu klienti sadarbojas ar mums jau gadiem ilgi.

Mēs nevis vienkārši pārvadājam kravas – mēs palīdzam saviem klientiem sasniegt visdrosmīgākos mērķus – kvalitatīvi un laikā!